Znamení zvěrokruhu, typologie obličeje, ale i čáry na naší ruce. Můžete najít desítky znaků, ale napadlo vás, co o vás vypovídá den vašeho narození?

1. VŮDCI

První den v měsíci se rodí nezávislí, ambiciózní jedinci, kteří mají v povaze touhu vládnout. Nejspokojenější jsou, když podnikají, protože jim nikdo nemůže poroučet. Nedokážou se přetvařovat, což jim způsobuje problémy v osobních vztazích. Když je ale nebudete provokovat, najdete v nich přátele na život i na smrt!

2. DIPLOMATÉ

Usměvaví a přátelští lidé s obrovským smyslem pro spolupráci se rodí druhý den měsíce. Naštvou se málokdy. Mají totiž slunce v duši a talent nevyvolávat konflikty. Láska a partnerství jsou pro ně prioritou. Když jsou sami nebo to neklape v jejich vztahu, začnou chřadnout jako květina, kterou nikdo nezalévá…

3. VTIPÁLKOVÉ

Tito lidé mají obrovský smysl pro humor. Navíc rádi diskutují a vyzařují charizma, takže se v životě neztratí! Obvykle jsou obdařeni mnoha talenty, což je výhodou, ale i problémem. Chtějí stihnout všechno, a tak mnohdy dělají víc věcí najednou, a je u nich obvyklé, že nemají čas na osobní život.

4. DŮVĚRYHODNÍ

Budete-li hledat lidi, na které je spolehnutí, vyberte si jedince narozené čtvrtý den v měsíci. Jsou pracovití a nezklamou! Ale když zklame někdo je, trvá dlouho, než začnou dotyčnému věřit. Rychle se vyčerpá jejich energetická hladina, proto je pro ně důležitý každodenní vydatný spánek.

5. TALENTOVANÍ

Mnoho komentátorů a mluvčích se narodilo pátého v měsíci. Jsou totiž obdařeni bohatým slovníkem, který umějí prodat! Štěstí jim přináší cestování. Při špatné výchově se z nich ale stávají mluvkové, kteří pořád vyprávějí, co všechno podniknou, ale nikdy nic nezrealizují.

6. ZAMILOVANÍ

Tito jedinci jsou zaláskovaní již ve školce! Život sólo vnímají jako trest. Život s nimi je procházka „růžovým sadem“, neb láska se po jejich boku prolíná každodenním životem. Mají vrozenou vlastnost pomáhat a pečovat o druhé se pro mnoho z nich stane životním posláním.

7. VIZIONÁŘI

Sedmý den měsíce se rodí intuitivní jedinci. Nesnášejí povrchnost a mají pocit, že mohou změnit svět, měli by se dát na humanitární dráhu. Stereotypní práce, při které nemusejí přemýšlet, je totiž ubíjí!

8. ŠÉFOVÉ

Tento den přicházejí na svět psychicky silní jedinci, kteří mají čich na příležitosti, jak vydělat „velké“ peníze. Vyrůstají z nich úspěšní obchodníci. Snahou mít moc mohou vyvolávat problémy v intimním vztahu, neboť chtějí mít pod kontrolou i partnera.

9. GÉNIOVÉ

Tito jedinci by neměli usnout na vavřínech. Jsou nadprůměrně inteligentní, a když vrozenou moudrost a velkorysost obohatí studiem, mnohokrát v životě narazí na záhadu, již se podaří rozluštit pouze jim.

10. HAZARDÉŘI

Pokud někdo zachová chladnou hlavu i v napjaté situaci, jsou to tito zrozenci. Úžasnou aurou dokážou ovlivnit a oblafnout i dav, a když to potřebují, bravurně změní pravidla hry, aniž si to druzí uvědomí. Proto v podnikání ani v lásce nehrozí, že by je ohrozila konkurence. Tu zničí dřív, než si protivník vytvoří prostor k manévrování!

11. SJEDNOCUJÍCÍ

Budete-li potřebovat zastání, vyberte si jedince narozené tento den. Jsou totiž citliví, intuitivní, ale také skvělí smírčí soudci. Dokážou se vypořádat s každým problémem, aby nikomu neublížili. Rovnováha a důvěra ve své schopnosti je pro ně klíčem ke klidnému životu.

12. BAVIČI

Kdyby to bylo možné, narození tento den by mohli prodávat humor i energii! Používají-li tyto dary sudiček správně, dokážou změnit životy mnoha lidem. Jenže jejich tělo a psychika pracují na jiných principech, a když se naštvou, jděte jim z cesty. Zničí totiž všechno, co se jim připlete pod nohy!

13. VÍTĚZOVÉ

Zde se snoubí kreativita, odhodlání a vytrvalost. Tito jedinci působí jako dítka štěstěny. Jenomže opak je pravda! Za jejich úspěchy je vždy tvrdá práce, což berou jako samozřejmost. Jsou to totiž věční optimisté, kteří nikdy nehážou flintu do žita.

14. CESTOVATELÉ

Když tyto jedince okolnosti přinutí setrvávat na jednom místě, cestují aspoň ve své fantazii. Dokážou se ale do svých snů tak ponořit, že mají problémy rozeznat iluzi od reality, a poté nastává problém.

15. KOUZELNÍCI

Začne-li vás nějaký člověk přitahovat jako magnet, či začnete mít pocit, že vás něčí pohled hypnotizuje, určitě se dotyčný narodil 15. den v měsíci! Tito lidé dokážou osobním charizmatem ovlivnit kohokoliv! Sice ke spokojenému životu potřebují nezávislost, přesto nikdy nezanedbávají svou drahou polovičku ani rodinu.

16. MIMOZEMŠŤANÉ

Narození tento den si mnohokrát řeknou, že již stejnou situaci zažili, ale v jiném „kabátku“. Vidí totiž dál než ostatní, dokonce umějí předvídat budoucnost. Mnozí se naučí meditovat, aby se podívali do jiných světů a zažili dobrodružství…

17. TALENTOVANÍ

V tomto dnu narození si pomyslně podávají ruku intuice s logikou, což z těchto zrozenců dělá výjimečné osobnosti. Když budou naslouchat svému srdci, najdou způsob, jak uspět. Za všech okolností se ale musejí snažit rozhodovat svobodně. Podlehnou-li tlaku okolí, může se stát, že například jejich umělecké nadání nikdy nikdo neobjeví.

18. INSPIRUJÍCÍ

Tito lidé jsou obdařeni kultivovaností a rozumějí potřebám druhých, proto se uplatní ve službách, zejména kreativně zaměřených. Jejich klíčem k úspěchu je ale trpělivost. Mnohdy mají snahu dění uspěchat, jít neustále dopředu, a když si včas neuvědomí, že by si měli pravidelně rozšiřovat obzory, nemine je stagnace.

19. ÚSPĚŠNÍ

Ať se tito jedinci pustí do čehokoliv, zvítězí. Mnohdy se zdá, že ke všemu přicházejí příliš snadno, oni se totiž před nimi otevírají i dveře, které zůstávají pro ostatní zavřené, čímž vyvolávají závist. Dokonce se o nich traduje, že mají moc přitahovat štěstí. Tak když se rozhodnete sázet, jako parťáky si vyberte narozené tento den!

20. EMPATIČTÍ

Intuice těchto jedinců je tak veliká, že již v dětství mnohdy vyděsí rodiče svými vizemi. Obvykle se totiž do puntíku naplní! Se svými schopnostmi se proto musí naučit sžít a dávkovat je druhým šikovně. Jinak z nich negativní reakce okolí udělají psychické trosky anebo časovanou bombu, u které nikdy nebude jasné, kdy vybouchne.

21. CELEBRITY

Odmalička jsou zahrnováni obdivem a již v dětství se mnohdy stávají miláčky společnosti či veřejnosti. Jsou totiž umělecky nebo sportovně nadaní, a ještě k tomu mají dar přímo magické komunikace. Pozor si ale musejí dávat na jazyk a úžasnou výřečností nemířit proti těm, kteří jim nepadnou do oka. Pomluvy se totiž vždy otočí proti nim!

22. VŠESTRANNÍ

Sudičky těmto lidem nadělily velký intelekt, intuici a smysl pro spolupráci. Proto jsou velkým přínosem v projektech, na kterých se musí podílet vícero lidí. Přirozenou cestou se totiž ujímají vedení a šikovně organizují práci druhých. Dokážou doslova zázraky, zejména hrozící neúspěch zvrátit ve vítězství!

23. INFORMÁTOŘI

Když budete potřebovat poradit, obraťte se na tyto jedince! Jsou sběrači informací, které ochotně předávají dál. Mnozí se svými bravurními komunikačními schopnostmi živí, někteří i proslaví. Když si vyberou profesi, která bude mít vztah k poradenství nebo zpravodajství, stanou se ve svém oboru jedničkami!

24. VYCHOVATELÉ

Laskavostí, srdečností a tolerancí si získávají respekt, proto jsou obvykle v rodině i v práci oblíbení a svým způsobem hlavní postavou. Lidé se okolo nich sdružují, protože se v jejich společnosti cítí dobře, nicméně v tom je malý háček. To narozeným tento den odčerpává energii, aniž si to uvědomují. Proto si musejí pravidelně vyhradit čas a relaxovat o samotě.

25. PRŮVODCI A RÁDCI

Vždy se snaží dokončit započaté a naštěstí dokážou rozeznat, co stojí za námahu, a co ne. Mnozí studují celý život, zejména se snaží co nejhlouběji proniknout do psychologie a filozofie. Jsou to moudří lidé, kteří každou diskusi obohatí něčím, co ostatní zaslechnou poprvé. Mnozí se od středního věku stávají pro určitý okruh lidí duchovními vůdci.

26. MANIPULANTI

Tito lidé dokážou druhým vnutit i nesmysl. Když se jejich strategie náhodou mine účinkem, použijí klidně i nátlak, aby jim druzí přikyvovali. Jsou to prostě rození vůdci, ale když to přepísknou a snaží se řídit ostatní proti jejich vůli, pořádně se jim to vymstí. Ustrašení lidé se sjednotí a poté jim dají co proto!

27. ANALYTIKOVÉ

Každou situaci nebo problém rozeberou do podrobností, takže s přehledem rozpletou i pověstný „gordický uzel“. Mají navíc smysl pro spravedlnost, takže se dobrovolně ujímají obhajoby lidí, kterým bylo ublíženo. Jejich ostrá mysl se ale věčným přemýšlením někdy unaví, proto je pro ně důležitá relaxace tichem, zklidní je i aromaterapie.

28. KASKADÉŘI

Když se jim něco vymkne kontrole, začnou riskovat, aby běh událostí zvrátili, a to se jim vlastně vždy povede! Zejména s pracovní konkurencí a protihráči ve sportu doslova zametou a ještě za to sklidí potlesk. Neznají slůvko „ne“, stejně tak ignorují stesky, že něco nejde. Oni dokážou i zázraky! Když se ocitnete v problémech či v pasti, o pomoc se obraťte na ně, úspěch máte dopředu zaručený!

29. CHARIZMATIČTÍ

Pokud někdo dokáže léčit slovem a dotekem, jsou to právě tito zrozenci. Proto mezi nimi najdete doktory i přírodní léčitele, stejně tak ale finanční poradce a astrology, protože jejich rady jsou vždy promyšlené. Mají stále otevřené srdce dokořán, a kdo do něj vejde, už tam zůstane. Jejich přátelské, intimní a rodinné vztahy jsou totiž pevné jako skála.

30. BAVIČI

Tento den se rodí vtipní diplomaté! Jsou to lidé, kteří jsou oblíbení, protože žádnou situaci nehrotí, ale hledají schůdné východisko. Jsou to navíc jedinci, kteří mají neuvěřitelně šikovné ruce, proto mezi nimi najdete šperkaře, výtvarníky, ale i chirurgy. Druzí je milují i proto, že méně šikovné nezesměšňují, ale naopak povzbuzují.

31. ORGANIZÁTOŘI

Pokud budete pořádat oslavu, firemní shromáždění nebo třeba školení, určitě o pomoc požádejte tyto jedince. Odvedou naprosto precizní práci, protože mají ohromné tvůrčí nápady. Navíc jsou obdivuhodně praktičtí, svědomití a vůbec jim nedělá problém pracovat dlouho do noci. Vlastně si libují, když nastane chaos a zmatek. Jejich životním posláním je totiž přebírat na svá bedra cizí starosti.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *